Lot 1 Achizitie servicii de actualizare a documentatiilor tehnico-economice si servicii de consultanta
Data licitatiei 13.08.2018
Expirat
24
24
Valoare estimata : 262,400 RON
Tip anunt:
Achizitii
ID: 2961859
Data publicarii :
14.03.2018
Tara/Judet:
RO/Tulcea |
Descriere scurta:
Termenul limita pana la care operatorii economici pot solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 15 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari: in a 10 zi inainte de termenul limita stabilit in Anuntul de participare pentru depunerea ofertelor.Lot 1 Achizitie servicii de actualizare a documentatiilor tehnico-economice si servicii de consultanta pentru obiectivul ,,Reabilitare cladire, internat – Liceul Teoretic Grigore Moisil"Lot 2 Achizitie servicii de actualizare a documentatiilor tehnico-economice si servicii de consultanta pentru obiectivul ,,Reabilitare energetica cladire Liceul de Arte George Georgescu"
Coduri CPV:
71241000-9 - Studii de fezabilitate, servicii de consultanţă, analize
Textul licitației
asile , Tel. +40 0240511440/105 , Email: achizitiiprimariatulcea@yahoo.com , Fax: +40 0240517736 , Adresa internet (URL): primaria-tulcea.ro , Adresa profilului cumparatorului: www.e-licitatie.ro
Adresa de la care se pot obtine informatii suplimentare:
Punctul (punctele) de contact mentionat(e) anterior
Caietul de sarcini si documentele suplimentare (inclusiv documentele pentru dialogul competitiv si sistemul de achizitie dinamic) pot fi obtinute la:
Ofertele sau solicitarile de participare trebuie transmise la:
I.2) Tipul autoritatii contractante si activitatea principala (activitatile principale)
Autoritati locale
Activitate (activitati)
-Servicii generale ale administratiilor publice
Autoritatea contractanta actioneaza in numele altor autoritati contractante
Nu
Sectiunea II: OBIECTUL CONTRACTULUI
II.1) Descriere
II.1.1) Denumirea data contractului de autoritatea contractanta
Lot 1 Achizi?ie servicii de actualizare a documenta?