Data licitatiei 08.12.2023

Expirat

Achizitie materiale de comunicatii
Data licitatiei 08.12.2023
Expirat
10
10
Valoare estimata : 8,308 RON Tip anunt: Achizitii ID: 7753233 Data publicarii : 05.12.2023 Tara/Judet: RO/Constanta
Descriere scurta:

Denumire contract: Achizitie materiale de comunicatii Data limita depunere oferta: 2023-12-08

Coduri CPV:

32522000-8 - Echipamente de telecomunicaţii

Textul licitației

div> 2023-12-08T12:51:02+02:00 Descriere contract: Unitatea Militara 02003 Constanta intentioneaza sa achizitioneze prin achizitie directa (analiza de oferte) urmatoarele materiale de comunicati: 1. Rola fibra optica de exterior SM 4 fire 500m 2. Modul SFP Cisco GLC-SX-MMD= 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, 4 bucati 3. Rola cablu UTP cat5e, 5 bucati 4. Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 6 bucati 5. Conector rapid fibra optica SC, 20 bucati 6. Baterii Litiu Ion 3.6V LS14250 1200 mAh Ø14.5x25mm nereîncărcabilă , 10 bucati 7. Baterii R6 tip AA, 100 bucati 8. CD-R - 700 Mb, 1000 bucati Produsele sa fie neutilizate, noi. Oferta se va transmite pentru toate reperele si in cantitatile mentionate in dreptul fiecaruia. Conditii referitoare la contract: Livrarea se va efectua la sediul autoritatii contractante: UM02003 Constanta, Strada St

Pentru a vedea textul integral al licitaţiei trebuie să aveți cont și abonament.

autentificare CREARE CONT