Erata Executie lucrari, inclusiv procurare si montaj dotari, pentru obiectivul de investitii ,,CONSOLIDARE, MODERNIZARE, REABILITARE, CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE ȘI DOTARE – SCOALA CU CLASELE I-VIII, COMUNA PLOPU, JUDEȚUL PRAHOVA” (erata la )
Data licitatiei 21.07.2023
Expirat

4

4
Valoare estimata : 0
|
Tip anunt:
Achizitii
|
ID: 7257807
|
Data publicarii :
20.07.2023
|
Tara/Judet:
RO/Prahova |
Descriere scurta:
Executie lucrari, inclusiv procurare si montaj dotari, pentru obiectivul de investitii ,,CONSOLIDARE, MODERNIZARE, REABILITARE, CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE ȘI DOTARE – SCOALA CU CLASELE I-VIII, COMUNA PLOPU, JUDEȚUL PRAHOVA”
Coduri CPV:
45453000-7 - Lucrări de reparaţii generale şi de renovare
|
Textul licitației
Cod CPV Principal:
45453000-7 - Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
II.1.3) Tipul contractului
Lucrari
II.1.4) Descriere succinta:
Obiectivul contractului se refera la achizitie de lucrari aferente proiectului cu titlul: <Executie lucrari, inclusiv procurare si montaj dotari, pentru obiectivul de investitii ,,CONSOLIDARE, MODERNIZARE, REABILITARE, CREȘTEREA EFICIENȚEI ENERGETICE ȘI DOTARE – SCOALA CU CLASELE I-VIII, COMUNA PLOPU, JUDEȚUL PRAHOVA”>.
Contractul care urmează a fi încheiat, cuprinde execuție lucrări, inclusiv procurare si montaj dotari pentru realizarea obiectivului de investiții, in confor