Instalatie pentru stropiri succesive -1 buc. pentru DRDP Bucuresti
Data licitatiei 13.07.2020
Expirat

2

2
Valoare atribuita : 477,100 RON
|
Tip anunt:
Atribuiri
|
ID: 4719815
|
Data publicarii :
13.07.2020
|
Tara/Judet:
RO |
Descriere scurta:
Instalatie pentru stropiri succesive -1 buc. pentru DRDP Bucuresti
Coduri CPV:
34921000-9 - Echipament de întreţinere rutieră
|
Câștigătorii Licitației
Pentru a vizualiza câștigătorii trebuie să aveți cont și abonament.
Textul licitației
succinta:
A. Conform art. 160 alin. 1 din Legea 98/2016, termenul limita pana la care orice operator economic interesat de participarea la procedura de achizitie publica are dreptul de a solicita clarificari/informatii suplimentare in legatura cu Documentatia de Atribuire este in a 11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
B. Conform art. 160 alin. 2 din Legea 98/2016, Autoritatea Contractanta stabileste drept termen limita in care va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare. Raspunsurile vor fi incarcate si publicate, in mod consolidat, in SEAP, dupa cum urmeaza:
termenul-limita de raspuns este in a 7-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor;
Termenele de raspuns la clarificari au fost stabilite astfel incat operatorii economici sa aiba o perioada adecvata pentru analizarea Documentatiei de Atribuire si