SPH3RA MANAGEMENT SOLUTIONS SRL

Expert achizitii publice- Senior

Locatie: Bucuresti Tip job: Full-time Salar : Nespecificat Data publicarii : 14.12.2022
Detalii job

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea si urmarirea continua a modificarilor legislative in legislatia privind achizitiile publice (de ex: Legea 98/2016 privind achizitiile publice, Normele metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/acordului-cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice din 02.06.2016, Legea nr. 99/2016 privind achizițiile sectoriale, Legea nr. 101/2016 privind remediile şi căile de atac în materie de atribuire a contractelor de achiziţie publică, a contractelor sectoriale şi a contractelor de concesiune de lucrări şi concesiune de servicii, precum şi pentru organizarea şi funcţionarea Consiliului Naţional de Soluţionare a Contestaţiilor);
  • Curs expert achizitii publice;
  • Cunostinte solide de utilizare a platformei SEAP;
  • Portofoliul de licitatii (proceduri simplificate/licitatii deschise) realizate reprezinta un avantaj;
  • Atitudine proactiva;
  • Abilitati de organizare, comunicare, flexibilitate si deschidere;

Descrierea jobului

  • Evaluarea ofertelor de servicii, bunuri si lucrari;
  • Elaborarea solicitarilor de clarificare;
  • Intocmirea ofertelor de servicii, bunuri si lucrari;
  • Formularea raspunsurilor la solicitarile de clarificare;
  • Intocmirea contestatiilor, daca este cazul;
  • Comunicarea in relatia cu Autoritatile Contractante;
  • Intocmire documente administrative specific;
  • Management de proiect;
  • Managementul echipei;
  • Evaluarea listelor de cantitati- lucrari;

Beneficii:

  • Zile suplimentare de concediu;
  • Telefon;
  • Laptop;
  • Asigurare medicala;
  • Bonus in functie de performanta.

Activitatea se desfasoara de la birou- Bld. Unirii.

Descrierea companiei

SPH3RA MANAGEMENT SOLUTIONS SRL este o companie ce are ca obiect principal de activitate prestarea de servicii de consultanta, mai multe detalii despre companie găsiți pe site-ul nostru https://sph3ra.ro/ .