CORE RECRUIT SRL

Inginer ofertare constructii civile si industriale

Locatie: Sibiu Tip job: Full-time Salar : 8000 RON Data publicarii : 06.01.2023
Detalii job

Inginer ofertare/decontare constructii civile si industriale zona publica

Clientul nostru este firma cu capital german, avand la activ peste 650 de angajati la nivel mondial ce isi face simtita prezenta in domeniul constructiilor de infrastructura, dezvoltarea zonelor industriale si comerciale prin materii prime proprii si tehnologii de mediu avansate, Este prezent pe piata romaneasca cu mai multe puncte de lucru in diferite orase ale tarii si nevoia este deschisa momentan in Sibiu si Chetani (punct de lucru Autostrada Transilvania).

Cerinte:

- Experienta de minim 5 ani in licitatii achizitii publice pentru constructii civile sau infrastructura;

- Cunostinte in legislatia achizitiilor publice;

- Cunostinte de limba engleza nivel mediu - raportare directa managementului international;

- Cunostinte avansate Excel, InterSoft Deviz, MS Projekt - avantaj ;

- Studii superioare CCIA / CFDP avantaj;

Responsabilitati:

- Elaborare oferte tehnice si financiare la achizitii publice constructii civile;

- Analizarea documentatiei tehnice de ofertare si evaluarea ofertelor;

- Pregatirea necesarului de materiale / lucrari in vederea obtinerii ofertelor de pret;

- Transpunerea preturilor in program devize;

- Intocmirea ofertei tehnice (grafice, memorie);

Beneficii:

- Salariu fix lunar, in functie de experienta si skilluri demonstrate: 7000-9000 lei NET;

- Tichete de masa;

- 25 zile de concediu anual, in functie de vechimea totala in munca;

- Bonus de performanta;

- Scolarizare si instruire interrna continua;

- Suntem deschisi la relocare si oferim sprijin in acest sens.

Avem nevoie de un om cu privire de ansamblu, implicat si cu spirit de echipa, care sa contribuie continuu la performanta si calitatea noastra pe piata.

Asteptam sa te cunoastem!