SPH3RA MANAGEMENT SOLUTIONS SRL

Junior achizitii publice

Locatie: Bucuresti Tip job: Full-time Salar : Nespecificat Data publicarii : 14.12.2022
Detalii job

Candidatul Ideal

  • Foarte bune abilitati de comunicare si organizare;
  • Persoana pozitiva, deschisa spre a invata lucruri noi si a evolua in acest domeniu;
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Studii superioare drept, de constructii, administratie publica, economice, etc;
  • Capacitatea de a lucra cu termene limita;
  • Absolvirea cursului de achizitii publice constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Analiza modificari legislative;
  • Monitorizarea, supravegherea permanenta a platformei SEAP, a anunturilor privind procedurile de achizitie;
  • Urmarirea recuperarii garantiilor de participare;
  • Descarcarea documentatiei de participare publicata de operatorii economici;
  • Descarcarea documentatiilor de achizitie publica si analiza prevederilor minime de calificare;
  • Intocmire oferte servicii de management de proiect, proiectare, lucrari etc;
  • Intocmire documente specifice achizitiilor publice;
  • Comunicarea directa cu Autoritatea Contractanta;
  • Arhivare documentatie.

Oferim:

  • Mediu de lucru in cadrul unei echipe tinere si dinamice;
  • Dezvoltare profesionala;
  • Traininguri de specialitate si/sau orice cursuri de atestare profesionala relevante;
  • Pachet salarial motivant;
  • Asigurare medicala;
  • Program flexibil;

Descrierea companiei

SPH3RA MANAGEMENT SOLUTIONS SRL este o companie ce are ca obiect principal de activitate prestarea de servicii de consultanta, mai multe detalii despre companie găsiți pe site-ul nostru https://sph3ra.ro/ .