Lot Furnizare echipamente digitale in cadrul proiectului "DIGITALIZAREA SI MODERNIZAREA SCOLII GIMNAZIALE “GRIGORE GEAMANU “ TURCINESTI
Data licitatiei 28.03.2024
Expirat
18
18
Valoare estimata : 239,939 RON
Tip anunt:
Achizitii
ID: 8008471
Data publicarii :
14.03.2024
Tara/Judet:
RO/Gorj |
Descriere scurta:
Denumire contract:
Data limita depunere oferta:
2024-03-28
Coduri CPV:
30200000-1 - Echipament şi accesorii pentru computer
Textul licitației
ss="col-sm-12">Data limita depunere oferta:
2024-03-28T14:00:00+02:00
Descriere contract:
Furnizare, montare si punere in functiune a echipamentelor digitale, în cadrul proiectului "DIGITALIZAREA SI MODERNIZAREA SCOLII GIMNAZIALE “GRIGORE GEAMANU “ TURCINESTI finanțat prin Programul Național de Redresare și Reziliență (PNRR) - Componenta C15 – Educație”
Conditii referitoare la contract:
Conform cerintelor Caietului de sarcini si modelului de contract din cadrul documentației de atribuire atașată.
Produsele se vor livra in termen de max 60 zile de la data transmiterii comenzii ferme. Produsele livrate vor avea o garanție de minim 36 luni de la livrare. Pentru receptia de catre beneficiar a produselor, ofertantul trebuiesa livreze produsele insotite de documentele solicitate.
Conditii de participare:
Ofe