Produse abrazive
Data licitatiei 05.03.2026
Expirat

21

21
| Valoare atribuita : 0 RON
|
Tip anunt:
Atribuiri
|
ID: 10644120
|
Data publicarii :
05.03.2026
|
Tara/Judet:
RO/Gorj |
|
Descriere scurta:
Produse abrazive
Coduri CPV:
14810000-2 - Produse abrazive
|
Câștigătorii Licitației
Pentru a vizualiza câștigătorii trebuie să aveți cont și abonament.
Textul licitației
pentru prelucrare metal, lemn etc. Sunt produse fasonate din cristale dure, cu un numar mare de muchii aschietoare.
Numarul de zile pana la care operatorii economici pot solicita clarificari: 10 zile inainte de data limita pentru depunerea ofertelor.
Numarul de zile pana la care entitatea contractanta va raspunde in mod clar, complet la toate solicitarile de clarificare si/sau informatii suplimentare primite de la operatorii economici interesati: in a 7 -a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Facem mentiunea ca entitatea contractanta va raspunde o singura data tuturor clarificarilor/informatiilor solicitate de toti operatorii economici interesati, in termenul precizat mai sus, printr-un raspuns consolidat postat in SICAP.
II.1.6) Informatii privind loturile:
Contractul este impartit in
loturi: Da
II.1.7) Valoarea totala a achizitiei (fara TVA)