Servicii de audit finaciar in cadrul proiectului „Digitalizarea infrastructurii de apa si apa uzata in judetul Mehedinti”
Data licitatiei 21.11.2023
Expirat

4

4
Valoare estimata : 3,711 RON
|
Tip anunt:
Achizitii
|
ID: 7689993
|
Data publicarii :
15.11.2023
|
Tara/Judet:
RO/Mehedinti |
Descriere scurta:
Denumire contract:
Servicii de audit finaciar in cadrul proiectului „Digitalizarea infrastructurii de apa si apa uzata in judetul Mehedinti”
Data limita depunere oferta:
2023-11-21
Coduri CPV:
79212100-4 - Servicii de auditare financiară
|
Textul licitației
v>
Descriere contract:
-Auditarea cheltuielilor aferente sumelor plătite și solicitate spre rambursare de către Beneficiar în Cererile de Rambursare pentru fiecare din activitățile desfășurate în cadrul Contractului de finanțare și/sau evidențiate în cereri de rambursare ca și contribuție proprie (NFG - Non Funding Gap). -Auditarea cheltuielilor aferente Proiectului care nu vor face obiectul unor cereri de rambursare dar care ar putea fi solicitate de către Autoritatea de Management să fie supuse auditului pentru asigurarea unui audit integral de Proiect.
-Întocmirea de către Auditor a unui raport anual, corespunzător uneia sau mai multor Cereri de Rambursare întocmite de Beneficiar cu privire la Serviciile de audit financiar din cadrul