Data licitatiei 09.02.2020

Expirat

Servicii de proiectare pentru obiectivul de investiție “ MODERNIZARE STRADA FALEZEI IN LOCALITATEA 2 MAI - COMUNA LIMANU”
Data licitatiei 09.02.2020
Expirat
2
2
Valoare atribuita : 128,500 RON Tip anunt: Atribuiri ID: 4458470 Data publicarii : 13.02.2020 Tara/Judet: RO/Constanta
Descriere scurta:

Servicii de proiectare pentru obiectivul de investiție “ MODERNIZARE STRADA FALEZEI IN LOCALITATEA 2 MAI - COMUNA LIMANU”

Coduri CPV:

71322000-1 - Servicii de proiectare tehnică pentru construcţia de lucrări publice

Câștigătorii Licitației

Pentru a vizualiza câștigătorii trebuie să aveți cont și abonament.

Textul licitației

tractului Tipul contractului: Servicii II.1.4) Descriere succinta: Strada Falezei se află în partea de de sud-est a localitatii 2 Mai, asigurând accesul în zona turistică a localității situată pe malul Marii Negre . Starea tehnică a străzii Falezei reprezintă un factor important care influențează costurile generalizate ale utilizatorilor, precum și deciziile acestora de efectuare a călătoriilor, în special în ceea ce privește alegerea rutei pentru accesul la atractiile turistice ale zonei. Strada prezinta degradari accentuate atat la partea carosabila cat si la zona de trotuare, starea acestora fiind improprie circulatiei de vehicule si pietonale. Strada Falezei, care face obiectul investiției este situata în intravilanul localitatii 2 Mai, si este impartita in 3 tronsoane ce urmeaza a fi modernizate . Cele 3 tronsoane au o lungime totala de cca 1129m dup

Pentru a vedea textul integral al licitaţiei trebuie să aveți cont și abonament.

autentificare CREARE CONT Cere Consultanta