Servicii de reparație și întreținere la instalația supraterană de alimentare cu combustibil JET A1 din cadrul Punctului de Operare Aeromedical Jibou
Data licitatiei 29.09.2021
Expirat

1

1
| Valoare estimata : 19,796 RON
|
Tip anunt:
Achiziții
|
ID: 5610758
|
Data publicarii :
27.09.2021
|
Tara/Judet:
RO/Bucuresti |
|
Descriere scurta:
Denumire contract:
Servicii de reparație și întreținere la instalația supraterană de alimentare cu combustibil JET A1 din cadrul Punctului de Operare Aeromedical Jibou
Data limita depunere oferta:
2021-09-29
Coduri CPV:
50514200-3 - Servicii de reparare şi de întreţinere a rezervoarelor
|
Textul licitației
Descriere contract:
Servicii de reparație și întreținere la instalația supraterană de alimentare cu combustibil JET A1 din cadrul Punctului de Operare Aeromedical Jibou, astfel:
- reparație/ înlocuire pompă defectă (model GESPASA BAG-800)
- înlocuire filtru instalație uzat și furnizarea unuia de rezervă (model CS6-355-1)
- înlocuire baterie debimetru (model CR2450N)
Serviciile vor conține costul reperelor/ pieselor necesare cu taxele aferente incluse, costul manoperei aferente și costurile ocazionate cu deplasarea la punctul aeromedical Jibou. Piesele vor fi însoțite de certificate de conformitate aferente. Garanția lucrării și a reperelor/ pieselor folosite va fi de minimum 12 luni de la recepție.