„Achizitia de servicii pentru mentenanta bazata pe tarif pe ora pentru sediile apartinand Directiei Generale de Asistenta Sociala Constanta.
Data licitatiei 15.07.2026
Expirat

2

2
| Valoare atribuita : 175,760 RON
|
Tip anunt:
Atribuiri
|
ID: 11155737
|
Data publicarii :
15.07.2026
|
Tara/Judet:
RO/Constanta |
|
Descriere scurta:
„Achizitia de servicii pentru mentenanta bazata pe tarif pe ora pentru sediile apartinand Directiei Generale de Asistenta Sociala Constanta.
Coduri CPV:
50000000-5 - Servicii de reparare şi întreţinere
|
Câștigătorii Licitației
Pentru a vizualiza câștigătorii trebuie să aveți cont și abonament.
Textul licitației
ciala Constanta.
II.1.2) Cod CPV principal:
Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
II.1.3) Tipul contractului
Tipul
contractului: Servicii
II.1.4) Descriere succinta:
DGAS Constanta va încheia contractul privind ca obiect“ Achiziția de servicii pentru mentenanță bazată pe tarif pe oră pentru sediile apartinând Direcției Generale de Asistență Socială Constanța”.
Obiectul contractului: Achiziția de servicii pentru mentenanță bazată pe tarif pe oră pentru sediile apartinând Direcției Generale de Asistență Socială Constanța, în perioada 01.06.2026-31.12.2026, cu posibilitatea de prelungire pe primele patru luni (Ianuarie- Aprilie) din anul 2027.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 7 zile înainte de data limita de depunere a oferte