Monitor functii vitale pacienti cu suport pentru bara euro rail compatibil cu statia centrala de monitorizare
Data licitatiei 10.07.2026
Expirat

3

3
| Valoare atribuita : 171,000 RON
|
Tip anunt:
Atribuiri
|
ID: 11137718
|
Data publicarii :
10.07.2026
|
Tara/Judet:
RO/Bihor |
|
Descriere scurta:
Monitor functii vitale pacienti cu suport pentru bara euro rail compatibil cu statia centrala de monitorizare
Coduri CPV:
33195100-4 - Monitoare
|
Câștigătorii Licitației
Pentru a vizualiza câștigătorii trebuie să aveți cont și abonament.
Textul licitației
(Rev.2)
II.1.3) Tipul contractului
Tipul
contractului: Furnizare
II.1.4) Descriere succinta:
Monitor functii vitale pacienti cu suport pentru bara euro rail compatibil cu statia centrala de monitorizare - 5 bucati
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 6 zile.
Termenul in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare : in a 3-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6) Informatii privind loturile:
Contractul este impartit in
loturi: Nu
II.1.7) Valoarea totala a achizitiei (fara TVA)
Valoare: 171000 (Pentru informatii despre contractele individuale, a se utiliza sectiunea V. Valoarea totala a achizitiei se
completeaza