Geamanduri si lampi dotate cu AIS si panouri solare
Data licitatiei 22.07.2026
Expirat

1

1
| Valoare atribuita : 3,638,401 RON
|
Tip anunt:
Atribuiri
|
ID: 11186449
|
Data publicarii :
22.07.2026
|
Tara/Judet:
RO/Galati |
|
Descriere scurta:
Geamanduri si lampi dotate cu AIS si panouri solare
Coduri CPV:
34515100-1 - Geamanduri de marcare
|
Câștigătorii Licitației
Pentru a vizualiza câștigătorii trebuie să aveți cont și abonament.
Textul licitației
Geamanduri si lampi dotate cu AIS si panouri solare, in conformitate cu cerintele din caietul de sarcini – Sectiunea II a documentatiei de atribuire.
Termenul limita pana la care se primesc de la potentialii ofertanti solicitari de clarificari la documentatia de atribuire 20 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Termenul limita de raspuns al Entitatii contractante la solicitarile de clarificari la documentatia de atribuire 12 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
In conformitate cu art. 29 alin. 3 din Anexa la HG nr. 394/2016, Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul mentionat anterior.
II.1.6) Informatii privind loturile:
Contractul este impartit in
loturi: Nu
II.1.7) Valoarea totala a achizitiei (fara TVA)
Valo